INTERIÉRY ABACRA DESIGN

Jsme vděční za vaši spokojenost v rámci okenních výplní a věříme, že i to je jedním z důvodů, proč jste se na nás obraceli a ptali, zda vám můžeme poskytnout doporučení specialistů na interiéry a dokončovací práce při utváření vašich domovů. Vzhledem k tomu, že již máme společně vytvořený vztah a nechtěli jsme vás jen tak přehodit na někoho jiného, rozhodli jsme se sestavit vlastní tým specialistů, abychom Vám mohli vyhovět i v této záležitosti. Naše spolupráce obsahuje odborníky na následující činnosti prací ve vašem domě.

Koupelny

Koupelna je místem, kde každý z nás ráno i večer tráví dlouhé desítky minut, proto je určitě důležité, abyste se v koupelně cítili dobře a uvolněně. A takto se cítit můžete jen v hezky zařízené koupelně, která bude nejenom dobře vypadat, ale zároveň bude mít všechny praktické a užitné vlastnosti, jež si od koupelny žádáte. A se zařízením přesně takovéto koupelny vám rádi pomůžeme - seženete u nás například stylové koupelnové obklady či designový nábytek na míru do koupelny.

Obklady

Obklady tu jsou od toho, aby jakoukoliv zeď dokázaly jako mávnutím kouzelného proutku přeměnit v nádhernou pastvu pro oči. Je přitom jedno, zdali se jedná o zeď v koupelně, za kuchyňskou linkou či v technické místnosti - všude tam lze obklady použít. Navíc obklady neplní pouze estetickou funkci, nýbrž jsou i neskutečně praktickým pomocníkem. Chrání totiž stěnu před zašpiněním a zvyšují její odolnost. Obklady jsou i jednoduše omyvatelné a pevné, tudíž jsou snadné na údržbu a dlouho vám vydrží.

Podlahy

Mít doma položenou kvalitní podlahovou krytinu je základem všeho, neboť právě podlahy jsou jediným interiérovým vybavením, jež je zatěžkáváno nonstop - jednak je na nich umístěn veškerý nábytek a druhak po nich neustále někdo chodí. Kvalitní podlahy se tedy poznají dle jejich vysoké odolnosti, jsou plně připraveny i na vysokou zátěž, a dále též na základě jejich pohodlnosti, tichosti či snadné udržovatelnosti. Aby byla podlaha skutečně plně funkční je nicméně potřeba zvládnout správně i její pokládku - nejlepší je si na ni najmout zkušené odborníky.

Dlažby

Interiérová a venkovní dlažba dokáže kdykoliv změnit celkový ráz prostoru k lepšímu. Chcete-li si tedy zkrášlit předsíň či terasu, tak neváhejte a učiňte tak pomocí dlažby, jež se dá pořídit v nepřeberném množství různých barev a dekorů. Zkrátka každý si určitě vybere takovou dlažbu, jež mu bude pasovat zrovna do jeho domu či bytu. Velké věci se dají provést i vhodnou instalací dlažby - například pomocí nepravidelných vzorů. Zkrátka je jen na vás, jaký styl dlažby a jejího uspořádání si zvolíte.

Nábytek na míru

Neztrácejte čas tím, že budete trávit dlouhé hodiny sháněním nábytku, raději si jej nechte rovnou vyrobit na míru. Tím ušetříte nejenom spoustu času, ale i nervů při vybavování interiéru. Dobrou zprávou je, že takto na zakázku si můžete nechat vyrobit prakticky jakýkoliv kus nábytku, jenž budete zrovna potřebovat - od různých skříněk až třeba po postel. Výsledkem výroby na míru bude vždy funkční a stylový nábytek. Nábytek na míru se perfektně hodí i do atypických domů a bytů, kam by se jen obtížně sháněl a umísťoval sériově vyráběný nábytek.

Kuchyně na míru

Aby se z vaření mohla stát skutečně radost, tak je potřeba si obstarat takovou kuchyni, která bude zároveň praktická, stylová a dostatečně prostorná - avšak najít takovouto kuchyň v běžné nabídce prodejců není vůbec snadné. Proto, pokud toužíte po kuchyni, která bude skutečně dle vašich představ a nechcete plýtvat časem při jejím hledání, tak jediným řešením jsou kuchyně na míru. Výhodou kuchyní na míru je skutečnost, že si je lze navrhnout opravdu do posledního detailu - od výběru materiálu až po rozměry. Vždy tak budete mít jistotu, že kuchyň na míru vám bude vyhovovat po všech stránkách.

užitečné kontakty

Vedení společnosti

David Čápek

david.capek@abacra.cz

Vedení společnosti

Jiří Knichal

jiri.knichal@abacra.cz

Vedoucí kanceláře

Kristýna Rezková, DiS.

+420 770 600 911
kristyna.rezkova@abacra.cz

Rozpočty a příprava zakázek

Barbora Zezulková
Showroom Brno

+420 733 760 521
barbora.zezulkova@abacra.cz

Servisní oddělení

Jiří Knichal st.

+420 604 964 204
servis@abacra.cz

Obchodně technický konzultant

Ing. Vít Sedlák

+420 777 667 989
vit.sedlak@abacra.cz

Obchodní oddělení

Nicol Schillerová
Brno

+420 770 114 545
nicol.schillerova@abacra.cz

Obchodní oddělení

Jan Cimbálník
Jihomoravský kraj

+420 777 994 498
jan.cimbalnik@abacra.cz

FAKTURAČNÍ ÚDAJE

ABACRA s.r.o.
Podolí u Brna 495, 664 03 Brno
E-MAIL: zakazky@abacra.cz
IČO: 05922755
DIČ: CZ05922755
Spisová značka C 98894/KSBR Krajský soud v Brně
FIO BANKA, 2201189769/2010

SHOW ROOM BRNO

Podolí u Brna 495, 664 03 Brno
TELEFON: +420 770 600 911
E-MAIL: info@abacra.cz